Szeretettel várunk titeket az Angyal szállt el... című kiállítás megnyitójára. Megnyitó: 2026. június 20., szombat 18:00 Helyszín: Ámos Imre – Anna Margit Emlékmúzeum (2000 Szentendre, Bogdányi u. 10.) Kurátor: SZABÓ Noémi művészettörténész, art historian Művészek: BUKTA Imre, FAJGERNÉ Dudás Andrea, FLOHR Zsuzsi, SZABÓ Klára Petra Házigazda: BORBÉLY-TARDY Anna igazgató, Ferenczy Múzeumi Centrum A kiállítást megnyitja: […]