Kiállításmegnyitó: NESTArt
NESTArt – Szentendrei Nyári Művészbázis
Megnyitó: 2026. július 18., szombat 18:00
Kiállító művészek: BÉZI Fruzsina | FAZAKAS Orsolya | FÜRTÖS Dóra-Melinda | KAPARELISZ Asterinos | ZELENÁK Noémi | RUSKA Panna | SZABÓ Detty | SZENTPÉTERI Zsuzsanna | SZIVEK Anikó | TÖRÖK Tünde
Kurátor: IBERHALT Zsuzsa
Házigazda: BORBÉLY-TARDY Anna igazgató
A kiállítást megnyitja: NAGY Barbara képzőművész, a Magyar Képzőművészeti Egyetem egyetemi adjunktusa és a NESTArt Szentendrei Nyári Művészbázis mentortanára
Zenei közreműködő: KULCSÁR Máté gitárművész
Helyszín: Vajda Múzeum (2000 Szentendre, Hunyadi utca 1.)
A kiállítás 2026. július 19-től 2026. augusztus 30-ig, csütörtöktől vasárnapig 10 és 18 óra között látogatható.
A programváltoztatás jogát fenntartjuk!
Az FMC eseményein kép- és videófelvétel készülhet. Részvételével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az FMC a felvételeket közösségi média felületein és honlapján felhasználja. Hozzájárulását az info@muzeumicentrum.hu címen bármikor visszavonhatja.
